АНАЛІТИКА

Ціни на яблука суттєво впали

01.08.2023 11:07
8342-apples

В Україні ціни на яблука впали до 17-24 грн/кг (0,46-0,66 дол./кг), що в середньому на 26% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Зазначається, що зниження відпускних цін на ключові гравці українського ринку яблук пов’язують із доволі великими обсягами на ринку імпортного торішнього яблука. Водночас українські садівники вже кілька тижнів відвантажують на ринок ці фрукти нового врожаю.

При цьому, попит на яблука утримується на невисокому рівні, оскільки покупці часто віддають перевагу сезонним фруктам і ягодам.

За даними аналітиків, у сегменті імпортних торішніх яблук також спостерігаються стрімке зниження відпускних цін. За тиждень ця продукція подешевшала в середньому на 17%, і на сьогодні імпортні яблука врожаю 2022 року надходять у продаж по 20-27 грн/кг (0,55-0,74 дол./кг).

Попри таке стрімке зниження відпускних цін, яблука нового врожаю в Україні наразі коштують у середньому на 65% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Імпортні яблука за рік подорожчали в середньому у 2,7 раза.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: