НОВИНИ

Ціни на свиней продовжують падати

09.11.2021 15:56
9797654545454556464

Наступного тижня (з 8 по 14 листопада) в Україні продовжиться зниження цін на свиней забійних кондицій. Фермери будуть здавати тварин на забійні підприємства за середньою ціною 41 – 42 грн за кілограм. Таким чином, котирування зменшаться на 2 гривні. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

Для такої ринкової ситуації є кілька причин. По-перше, традиційно в такий період року попит на свинину знижується. По-друге, свинина дешевшає на світовому ринку, а минулого місяця в Україну було імпортовано рекордну кількість цього виду м’яса.

“Як і минулі роки, в середині осені відбувається зниження ціни на свиней. До того ж, тиск імпорту на внутрішні ціни відчутний і прогнозується зниження ціни ще на 2 грн/кг до минулого тижня. Ймовірно, українським виробникам потрібно бути готовим і до подальшого зниження ціни на свиней. Rabobank у своєму квартальному аналізі прогнозує початок важких часів для свинарства в світі. Світове відновлення виробництва свинини значно випередило відновлення споживацького попиту, що призвело до великої концентрації поголів’я і, відповідно, до зниження ціни. Сюди також додаються фактори макроекономіки, подорожчання кормів та наслідки АЧС. Прогнозується, що наявні виклики галузі матимуть вплив і на початок 2022 року”, – зазначають аналітики Асоціації “М’ясної галузі”.

Якщо говорити про ситуацію на міжнародному ринку, то за останній тиждень ціна на свиней у ЄС зменшилася на 3% до 1,32 євро за кілограм (у вазі напівтуш). Також на 6% зменшилась ціна в США та на 1% у Канаді.

Нагадаємо, селекціонери вивели новий сорт картоплі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: