АНАЛІТИКА

Ціни на полуницю рекордно упали

17.05.2022 08:03
image

В Україні продовжує стрімко дешевшати суниця садова. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Як зазначається, лише за останній тиждень ціни на суницю садову в Україні впали в середньому на 36%. Ще напередодні минулих вихідних суницю з плівкових теплиць фермери відмовлялися продавати дешевше за 100-130 грн/кг ($3,42-4,44/кг), але вже на початку поточного тижня ціни на ягоду одразу впали до 50-100 грн/кг ($1 71-3,42/кг).

За словами виробників, різкому зниженню цін сприяє збільшення пропозиції суниці садової з місцевих господарств. Протягом усього тижня погодні умови в основних регіонах виробництва були сприятливими для збирання ягоди, тому її обсяги на ринку зростають дуже швидко.

«Ключові гравці ринку прогнозують подальше здешевлення суниці садової, особливо з огляду на той факт, що вже до кінця поточного тижня великі садівницькі господарства почнуть збирання з-під агроволокна. Це, у свою чергу, також вплине на відпускні ціни в даному сегменті», — зазначають експерти.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: