АНАЛІТИКА

Ціни на полуницю неочікувано зміняться

22.06.2022 07:33
184512

Торік в Україні о цій порі вже завершувався полуничний сезон. Проте цьогоріч через надзвичайно холодну весну сезон збору ягід зсунувся на цілу декаду. Через це пік полуничного сезону очікується лише найближчими днями, і ціни на полуницю ще мають впасти. Про це повідомляє biz.today.ua, пише agronews.ua.

Такими прогнозами поділився фермер із Луцька Віктор Когуц, який замається вирощенням високоврожайної полуниці в себе на полі.

“Цього року, як і в попередніх, холодна весна з частими нічними заморозками стає вже звичною. Через це наш сезон змістився ближче до літа на 1,5 тижні. Днями Facebook нагадав, що 17 червня 2021 р. в нас був останній збір полуниці, а зараз ягода ще є”, –  розповідає фермер.

Із весни через  заморозки, що припали якраз на період цвітіння ягідних кущів, фермерам довелося добряче попрацювати задля збереження цвіту. На ніч доводилось укривати ягоду агроволокном. А вдень розкривати, аби бджоли могли запилювати цвіт.  Хоча і з бджолами нині в Україні не все гаразд, каже фермер. Із кожним роком їх стає дедалі менше.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: