АНАЛІТИКА

Ціни на огірки побили антирекорд

23.07.2023 07:20
588

На українському ринку зберігається тенденція до зниження цін на огірки, повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

Знижувати відпускні ціни в даному сегменті виробників змушує одразу кілька факторів, але основною причиною такого цінового тренду гравці ринку називають дуже високу пропозицію огірка на ринку.

За даними щоденного моніторингу проекту, сьогодні українські тепличні комбінати пропонують до продажу огірок по 10-20 грн/кг ($0,27-0,55/кг), що в середньому на 33% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

За словами операторів ринку, цього тижня у продаж почали масово надходити огірки з літніх теплиць та відкритого ґрунту за нижчими цінами, ніж озвучували представники тепличних комбінатів.

Крім того, торговельно-закупівельна діяльність у сегменті огірків була малоактивною. У умовах продавці прийняли рішення переглянути ціни на огірки у бік зниження, щоб уникнути накопичення на складах нереалізованої продукції.

Зазначимо, що на даний момент ціни на огірок в Україні вже опустилися в середньому на 38% нижче за торішній рівень в аналогічний період. При цьому більшість операторів ринку прогнозують подальше здешевлення у цьому сегменті.Перегляди: 8
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: