ГОЛОВНЕ

Ціни на малину помітно впали

17.08.2023 11:35
Raspberry,Plantation

На поточному тижні в Україні помітно знизилися ціни на малину, повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Головною причиною негативного цінового тренду в даному сегменті є стрімке збільшення пропозиції даної ягоди ремонтантних сортів з місцевих господарств.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, на сьогодні українські садівники відвантажують малину для свіжого ринку в межах 50-90 грн/кг ($1,37-2,46/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Помітне зниження цін на цю ягоду виробники пов’язують зі збільшенням пропозиції малини ремонтантних сортів з місцевих господарств. Нагадаємо, що попереднього тижня пропозиція малини на українському ринку була доволі обмеженою, і ціни в цьому сегменті зростали кілька тижнів поспіль. Цього тижня вже практично всі виробники узялися до збирання врожаю цієї ягоди, внаслідок чого пропозиція малини на ринку збільшилася, а ціни почали знижуватися.

При цьому відпускні ціни на малину в Україні вже в середньому на 30% нижчі, ніж в аналогічний період минулого року. Більшість ключових гравців ринку не виключають подальшого зниження цін у цьому сегменті в міру зростання пропозиції малини з місцевих господарств.Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: