АНАЛІТИКА

Ціни на лохину рекордно упали

23.07.2022 18:02
shutterstock_1535607629

Пік сезону лохини в Україні припадає на кінець липня. У цей період пропозиція місцевої ягоди зростає, а ціни продовжують падати вже третій тиждень поспіль. Про це йдеться у повідомленні EastFruit, пише agronews.ua.

Так, на сьогоднішній день українські виробники пропонують лохину по 85-160 грн/кг (2,91-5,47 $/кг), що в середньому на 33% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня, коли ціна на ягоду озвучувалася в межах 150-210 грн/кг (5,13-7,18 $/кг).

«Основна причина негативної цінової динаміки в сегменті лохини — це збільшення пропозиції даної ягоди на ринку у зв’язку з активним збиранням практично в усіх регіонах країни. Також більшість виробників цієї ягоди відзначають зниження купівельної активності», — пояснюють експерти.

У результаті нині ціни на лохину в Україні в середньому на 15% нижчі, ніж за аналогічний торішній період. Водночас садівники не виключають, що змушені будуть і надалі поступатися ціною, оскільки пропозиція даної ягоди на ринку продовжує зростати, а ось попит залишає бажати кращого.

Читайте також: Викрито масштабну корупційну схему у Держпродспоживслужбі.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: