АНАЛІТИКА

Ціни на кукурудзу суттєво зросли

28.10.2022 07:08
teza

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», за підсумками минулого тижня в портах Великої Одеси та Дунаю дещо зросли доларові ціни попиту на фуражну кукурудзу, в той час як гривневі ціни не зазнали істотних змін. Про це повідомляє apk-inform.com, пише agronews.ua.

Як повідомляли оператори ринку, чинником впливу на ціни виступали найбільш високі темпи відвантажень кукурудзи порівняно з іншими культурами та стабільний попит імпортерів на вказану культуру.

Крім того, зростанню цін сприяли погодні умови, що перешкоджали збиранню врожаю кукурудзи та негативно впливали на якість зерна.

Проте через напружену воєнну ситуацію на півдні країни більшість аграріїв і трейдерів бояться формувати великі обсяги на зберіганні, що дещо нівелювало вказані фактори.

Доларові ціни трейдерів у портах Дунаю та Великої Одеси на кукурудзу зросли на 10 USD/т й сягнули 190-215 USD/т, а гривневі продовжували варіюватися в межах 7300-8500 грн/т СРТ-порт.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: