НОВИНИ

Цех азотної кислоти на «Рівнеазоті» буде запущений протягом двох тижнів

22.07.2021 15:06
1aa896e-rivneazot

«Рівнеазот» розпочав роботи по усуненню наслідків розгерметизації трубопроводу в цеху азотної кислоти. За оцінками фахівців Ostchem, ремонтні роботи з відновлення повноцінної роботи цього цеху на «Рівноазоті» будуть завершені протягом 2 тижнів. Про це повідомляє agronews.ua.

«Я щойно розмовляв з директором «Рівнеазоту». Термін відновлення роботи цеху – до 14 днів. Це песимістичний сценарій. Ми запустимо цех раніше», – зазначив директор з корпоративних комунікацій Group DF Олег Арестархов.

За його словами, на даний момент на підприємстві завершує роботу спеціальна комісія хіміків і інженерів, яка аналізує причини аварії і готує компетентний експертний висновок, а також розробляє заходи щодо зниження виробничих ризиків у майбутньому.

«Нас дивує, що причини аварії беруться озвучувати чиновники, абсолютно далекі від виробничих процесів у хімії, у яких немає достатньо даних для коментарів. Як тільки буде остаточне рішення спеціальної комісії, ми звісно публічно озвучимо причину інциденту», – сказав Арестархов.

Раніше прес-служба Group DF повідомляла, що в 2020 році в «Рівнеазот» було вкладено 120,6 млн грн. капітальних інвестицій. Вони були спрямовані насамперед на модернізацію обладнання та розвиток виробничих майданчиків. «План капітальних інвестицій на 2021 рік перевищує 130 млн грн», – повідомили в пресслужбі Group DF.

«На всіх трьох заводах азотного холдингу Ostchem протягом наступних 10 днів пройдуть додаткові технічні перевірки безпеки роботи всіх цехів, ретельна діагностика всіх трубопроводів і обладнання. Також буде проведено додатковий інструктаж персоналу з техніки безпеки і проведені додаткові навчання», – зазначив Арестархов.

Нагадаємо, що названо причини аварії на ПАТ «РівнеАзот».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: