АГРОВІДЕО

BEDNAR SWIFTERDISC XO F по-справжньому ефективно працює в полі

18.10.2023 15:06
1

Своє захоплення дискатором BEDNAR SWIFTERDISC XO_F висловлює головний інженер СТОВ «Вікторія» Олександр Михалюк, що на Дніпропетровщині. Агрегат тут працює вже добрих п’ять років.

У СТОВ «Вікторія» обробляється 2500 гектарів землі і вирощується широкий спектр польових культур. Додатково тут займаються овочівництвом та ягідництвом, а також наявні тваринницькі потужності.

Що я вам можу сказати про SWIFTERDISC? Якби ми купували нову дискову борону, то знову придбали б… цю модель. Це знаєте такий агрегат, який ідеально працює із першого разу і працює так завжди. Коли вибирали дискатор, то випробовували моделі різних виробників. Як тільки запустили в поле SWIFTERDISC, то відразу зрозуміли: це те, що треба! І він вже шостий рік безальтернативно у нас працює, – розповідає Олександр Михалюк.

У господарстві застосовуються різні технології обробітку ґрунту. Переважно це оранка, проте тернополяни приглядаються і до ноу-тілл. Хоча цукрові буряки та овочі однак потребують глибокого обробітку.

І BEDNAR SWIFTERDISC XO 6000F застосовується тут як безвідмовний інструмент для того, щоб дати раду стерні, соломі, грудкам і гребеням землі на полі.

Ось, дивіться: тут пройшла ця борона після збирання ячменю – і все ідеально чисто. Якби ви бачили це поле до проходу SWIFTERDISC… Частина ячменю полягла, комбайни не могли нормально все зібрати, скрізь лежали жмути соломи. Ми запустили наш дискатор – і на поле приємно поглянути. Так само скрізь – навесні запускаємо агрегат після важкої листопадової оранки, котра залишає колії та гребені – і BEDNAR все доводить до ідеалу, – розповідає аграрій.

Не дивно, що на полях СТОВ «Вікторія» чеський дискатор виконує широкий спектр завдань і встиг напрацювати добрих 5 тисяч гектарів без жодної поломки. Він лущить стерню, рівняє поля, виконує передпосівний обробіток та ін.

Він дуже класно виконує роботу за рахунок своїх агресивних дисків. Стерня підрізається, перемелюється і змішується із ґрунтом. Поле виходить рівненьке та ідеальне для подальших операцій чи навіть сівби. Причому SWIFTERDISC в разі потреби може працювати просто суперінтесивно. У нас був випадок, коли ми спрацювали із заглибленням на 8 см зі швидкістю 18 км/год і агрегат все зробив, як слід. Диски за весь цей час поміняли лише один раз, – розповідає Олександр Михалюк.

Пан Олександр виділяє надзвичайно міцну продуману конструкцію BEDNAR SWIFTERDISC XO 6000F.

Міцна рама, чудова якість металу, фарбування, гідравліка, не обслуговувані підшипники – тут все на висоті і зроблено на совість. Нам незрідка доводиться працювати на дуже важкому ґрунті, і виконувати роботу швидко, і жодних несправностей у нас не було. Налаштування тут дуже прості і механізаторові не потрібно витрачати на це години. І врешті-решт, ми знаємо, що яку б глибину не виставили, роботу буде виконано ідеально на всі 100 відсотків, – стверджує наш співрозмовник.

При цьому BEDNAR SWIFTERDISC XO 6000F максимально захищений від забивання, як завдяки високій рамі, так і наявності котка, що самостійно очищується. Тому можна якісно спрацювати і по вологому ґрунті, і по полі, рясно вкритому пожнивними рештками.

Цю модель зроблено для людини і для по-справжньому ефективної роботи в полі. За що не візьмися – все продумано. Невеликий радіус розвороту у полі, зручне транспортування, мінімальне технічне обслуговування – це все істотно полегшує та пришвидшує роботу. До того ж, у техніки BEDNAR – чудові партнери, які здійснюють сервісне обслуговування. Наприклад, ми із компанією «ЛАН» не маємо жодних проблем – всі питання по сервісу вирішуються за лічені години.Перегляди: 109
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: