НОВИНИ

Cвітовий рейтинг цін за стандартний овочевий набір: Україна здивувала

12.10.2021 17:03
ovoshch

Ціни на продукти порівняли в 98 країнах світу. Про це повідомляє znaj.ua, пише agronews.ua.

Стало відомо про те, в яких країнах овочі найдешевші. Аналітиками був складений спеціальний рейтинг з найпопулярніших овочів у світі. Про це стало відомо завдяки рейтингу на сайті Picodi.сом, де фахівці поділилися дослідженням на цю тему. Де овочі купити найдешевше, і на якому списку в топі Україна.

У топі найдешевших овочів виявилися такі країни як Пакистан, Єгипет, Туреччина, Алжир і Туніс. За основу був узятий стандартний овочевий набір у вигляді кілограма помідорів, картоплі, цибулі та салату. Там це можна придбати від 38 до 49,90 гривень.

Ціни на продукти, фото: вільне джерело

Україна в даному рейтингу на 23 місці, з 98 країн. У нас такий набір обійдеться в 84,80 гривень.
Відзначилися високими цінами Японія, Південна Корея, Пуерто-Ріко і Швейцарія. Там цей же набір овочів продають за нечувані суми – від 309 до 379 гривень. До слова, цибуля у нас один з найдешевших – 9 гривень в середньому, що вивело Україну на 5 місце в рейтингу. Найдорожчими з усього виявилися помідори – 38,5 гривень і 45 місце.

Ціни на продукти, фото: вільне джерело

Картопля в середньому 13 гривень, а ось салат 24 гривні. В цілому, не так вже й дорого виходить набір, однак, могло бути набагато дешевше.

Ціни на продукти, фото: вільне джерело

Ціни продуктів, зазначені в цьому дослідженні, взяті з сайту Numbeo.com, де збираються тисячами користувачів з усього світу.

Нагадаємо, що В Україні вивели новий сорт ріпчастої цибулі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: