НОВИНИ

Corteva оголосила переможців грантового конкурсу для школярів

11.11.2021 17:32
ab413e9-corteva

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує переможців грантового конкурсу для шкіл в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle.  Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Corteva надасть п’ять грантів на загальну суму 67 000 гривень для підтримки аграрних шкільних проєктів в Черкаській, Херсонській, Рівненській, Миколаївській та Донецькій областях.  Всього на грантовий конкурс програми Scientibattle надійшла 31 заявка від шкіл з усіх регіонів України, які беруть участь в змаганнях з агробіології.

На розгляд журі учні направили проєкти, спрямовані на просування аграрної грамотності серед молоді, а також надання їм навичок для підтримки та інтеграції напрямку сільського господарства в своїй школі.  

П’ятірка переможців:

???? Южноукраїнська гімназія №1(кількість учнів — 642) м. Южноукраїнськ Миколаївської області — проєкт «Компостування опалого листя». Проєкт передбачає налагодження процесу компостування опалого листя замість його спалювання з подальшим відновлюванням ґрунту на шкільній території за допомогою отриманого гумусу. Це допоможе у формуванні екологічної свідомості у дітей, навчить їх практикам ощадливого землеробства та покращить стан екології району міста.

???? Великоновосілківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 (кількість учнів — 424) смт. Велика Новосілка Донецької області — проєкт «Розумна теплиця на сонячній енергії». Проєкт передбачає удосконалення роботи шкільної розумної теплиці автономними системами енергозабезпечення за допомогою сонячної енергії. Таким чином школа залучатиме дітей до праці в сучасному сільському господарстві, демонструватиме на практиці енергоощадливі технології та процеси розвитку та росту рослин. 

???? Гімназія Новокаховської міської ради (кількість учнів — 868) м. Нова Каховка Херсонської області — проєкт «Корисна для довкілля професія — Черв’як». Проєкт передбачає розведення школярами черв’яків в саду шкільного подвір’я з метою отримання біогумусу. Очікуваний результат — навчання дітей основ відновлюваного землеробства, пояснення на практиці принципів збереження ґрунтів. 

???? Сарненський ліцей №4 (кількість учнів — 843) м. Сарни Рівненської області — проєкт «Мікрогрін — тренд чи корисна знахідка для людини?». Проєкт передбачає організацію простору для вирощування мікрозелені з різними умовами для дослідження з метою зацікавлення учнів агробіологією та агрохімією. 

???? Юрківський ліцей (кількість учнів — 154) Паланської сільської ради Черкаської області — проєкт «АгроГіганти», який сприятиме вирощуванню фундука в селі Юрківка та ближніх селах. На території школи планується висадити кущі фундука, які в майбутньому стануть маточними. В перспективі школа стане центром з культивування фундуку, а школярі отримають навички з культивування рослин.  Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: