ВАЖЛИВО

Convex International купує зернові та олійні

01.11.2023 16:00
thumbnail-tw-20180723090322-5783

Ціни на зернові з України в Німеччину наразі майже не рахуються. Ми довозимо раніше підписані контракти переважно по ріпаку. Логістика самоскидами рахується тільки по старим підписаним цінам, на нові об’єми доставка самоскидами не рентабельно навіть для фермера, який сам виростив цей ріпак та везе його своїм автотранспортом. По вагонам ситуація також складна, так як переробники хочуть окремі типи вагонів, яких вільних майже немає.

Наразі розглядаємо з німецькими переробними заводами організацію спільної перевалки з біг бегів у самоскиди і з подальшим вивантаженням або вивантаження біг бегів вилочним погрузчиком зразу у бункер. Наймання стороннього транспортного підрядника не рентабельно по всім культурам.

Але є домовленності з підприємствами по прийманню зернових та олійних в специфічних вагонах або в контейнерах. Великий німецький переробник пропонує купівлю пшениці та кукурузи самоскидами на своїх підприємствах біля кордону з Польшою.

Більш-менш рахуються зернові та олійні на констанцу, але покупців цікавить поставка баржами та самоскидами, місця на вагонні поставки немає. На данний час пропонуємо купівлю фуражної пшениці без прив’язки до протеїну, кукурузу, соняшник та ріпак з сертифікатом та без. Орієнтир ціни на пшеницю зараз 200-201 дол за т, сонях 370 дол, кукуруза 190 дол з поставкою DAP або CIF Constanta до кінця грудня. Також розлядаємо експорт пшениці та нішевих культур контейнерами через Дунай. По Німеччині готові рахувати поставки залізницею зерновозами чи в контейнерах, а також самоскидами на разні напрямки такі, як Гамбург, Росток, Фюрстенвальде, Кверфурт або Регенсбург та інші. З нішевих культур наразі цікаві лен золотистий та коричневий або соняшник кондитерський з поставкою у бумажних пакетах 25 кг.

Зерноторгові компанії просимо звертатися з пропозиціями до керівника зерноторгівлі Convex International – Артюшенко Данііла

+38 050 202 14 36

+49 175 8781 670

[email protected]Перегляди: 2082
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: