НОВИНИ

Convex International GmbH отримала сертифікат GMP+

02.09.2023 11:57
GMP+

Ми раді повідомити вам, що наша компанія отримала сертифікат GMP+ (GMP+ FSA та GMP+ FRA ) – це важливий крок у розвитку нашої діяльності. Ця сертифікація підтверджує відповідність наших продуктів високим стандартам якості та безпеки.

Отримання GMP+ сертифікації надає нам кілька переваг у співпраці з підприємствами в Європі:

Прямі поставки: Зараз ми маємо можливість здійснювати прямі поставки українських зернових на переробні підприємства в Німеччині та по всій Європі. Це дозволяє зменшити витрати та спростити ланцюг постачання.

Висока якість: Сертифікація GMP+ свідчить про нашу зосередженість на якості та безпеці. Наші клієнти будуть впевнені в отриманні продуктів найвищої якості, що сприятиме зміцненню репутації Convex International GmbH.

Підтримка екології: Сертифікація GMP+ спрямована на відповідальний підхід до виробництва, що важливо для сучасних ринкових вимог та екологічних стандартів.

Також хочемо повідомити, що перед отриманням сертифікації команда зерноторгівельного відділу успішно пройшла кілька аудитів та навчання для забезпечення дотримання усіх вимог та стандартів.

У разі зацікавленості в постачанні зерна на європейські ринки, зокрема до кінцевих покупців та великих переробних підприємств Німеччини, ми щиро закликаємо українські виробничі компанії звертатися з пропозиціями співпраці до керівника зерноторгового підрозділу в складі групи компаній Convex International GmbH – Артюшенко Данііла

+49 175 87 81 670

+38 050 202 14 36

[email protected]


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: