НОВИНИ

Європейський досвід для успішного розвитку молочної галузі в Україні

08.09.2016 15:03

06 вересня 2016 року відбувся знаковий захід у сфері молочного тваринництва – ІІІ Голландський день молока. Подія пройшла на території спортивно-оздоровчого комплексу «Заріччя» в смт Маньківка Черкаської області.

Вже третій рік поспіль міжнародна група компаній Feedlance,  що спеціалізується на виробництві високотехнологічних кормових добавок, бере участь у Голландському дні молока. На стенді компанії гості мали змогу познайомитися з сучасними програмами годівлі ВРХ, які підвищують ефективність та гарантують максимальний результат при їх використанні. Також відвідувачам було презентовані сучасні лінійки престартерів та ЗЦМ, що створені відповідно до новітніх голландських розробок провідного аграрного вузу Wageningen та дослідницької експериментальної ферми Shothоst. Для багатьох представників фермерських господарств досить цікаво було безпосередньо поспілкуватися з CEO Feedlance BV  Пітером ван Дореном.

«Сьогодні в Україні спостерігається різке зниження  виробництва молочної продукції, – зазначив Пітер ван Дорен. – За даними ФАО, в серпні зафіксовано рекордно низький індекс молочної прибутковості: він нижчий за минулорічний на 7,7 %, і на третину нижче, ніж в середньому за останні п’ять років.  У складному становищі і приватні домогосподарства. Частка молока, зібраного на переробку від населення, впала, за останні 7 місяців до 30%, хоча ще на початку 2016 вона досягала 38%. Як бачимо, ситуація складна. Отож дуже важливим для українських господарств на сьогоднішній день є підвищення ефективності молочного виробництва, передусім – через застосування інноваційних рішень в галузі годівлі. Саме це і є головним завданням FeedLanсe – працювати над удосконаленням кормових технологій, постійно розробляючи нові продукти для підвищення ефективності молочного виробництва. І такі події, як Голландський день молока, є гарною нагодою представити передовим господарствам свої розробки, передати європейський досвід для успішного розвитку молочної галузі в Україні».

Спільно з компанією Feedlance в Голландському дні молока взяла участь всесвітньо відома лабораторія досліджень кормів BLGG AgroХpertus. Щороку компанія проводить аналіз понад 5000 зразків для сотень провідних господарств, і це тільки в Україні! Відвідувачі події отримали відповіді від спеціалістів компанії на нагальні запитання щодо методів дослідження зразків, показників, за якими здійснюється дослідження та контролю якості.

Насичена програма заходів рамках проведення Голландського дня молока не залишила байдужим жодного відвідувача. Провідні спеціалісти молочної галузі виступили з доповідями на актуальні теми.

Окрім семінарів, на заході були представлені майстер-класи «Сигнали корів» та «Оцінка екстер’єру тварин», де детально розглядалися методи оцінки зовнішнього вигляду  корів за тими чи іншими критеріями.

Приємним сюрпризом для гостей став розіграш подарунків від компаній-учасниць. Так, 5 щасливчиків отримали сертифікати на комплекс досліджень грубих та соковитих кормів у лабораторії BLGG AgroXpertus.

Участь в Голландському дні молока для гравців ринку стала прекрасною можливістю для отримання нових знань, контактів та обміну безцінним досвідом ведення бізнесу на міжнародному рівні.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: