НОВИНИ

Які ІТ-технології використовують аграрії

07.09.2016 12:26

“У рослинництві, перш за все, найбільше використовуються ІТ-технології в точній землеробстві або precision agriculture. ІТ допомагає аналізувати дані Big Data, отримані з аерофотозйомки (за допомогою вертольотів, дронів), чітко виділяти ділянки, де є проблеми зі сходами, шкідниками, злодійством, неякісною обробкою полів.” – зазначає експерт.

“Потім – дрони або вертольоти. Останні на сьогоднішній день ефективніше працюють: зрошують або удобрюють, доставляють пестициди на поле або на проблемні ділянки, знижуючи споживання дорогих добрив, іноді в десятки разів, збільшують врожайність в рази – в тому числі за рахунок швидкості обробки і реагування на проблеми.

У нашій країні дуже актуальні всі ІТ-розробки, що допомагають знизити злодійство, розкрадання і несумлінне виконання польових робіт. Наприклад, актуальні ІТ-послуги для перевірки полів агрономами з протоколами відвідувань, також перевірки техніки, добрив, їх використання, статистика для зниження розкрадань і поліпшення fraud-аналізу. Багато агрохолдинги використовують ці рішення і постійно працюють над їх поліпшенням, так як це одна з головних проблем українського агросектору.” – зазначає Максим Корецький.

За матеріалами: Бізнес


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: