В Черкаській області ДФС співпрацюватиме з аграріями

18.08.2016 10:12

Мета проекту — напрацювання можливостей удосконалення оподаткування. До складу робочої групи увійдуть представники ВАР, агробізнесу, районної та обласної влади Черкаської області та безпосередньо ДФС.

«Робоча група опрацьовуватиме пропозиції, що надходитимуть від аграріїв, та працюватиме над адаптацією законодавчих актів та податкових нормативів до рівня, що і задовольняв би потреби держави, і не стримував би зміцнення господарників», — прокоментував Максим Поляков, член Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України «Депутатський контроль».

Голова ВАР Андрій Дикун зазначив, що даний «пілотний проект» є справжнім прогресом взаємодії агробізнесу, галузевих асоціацій та представників влади.

«Вперше маємо такий діалог і це питання національного рівня, ніхто раніше з асоціацій не зустрічався представниками ДФС. Ми діємо на упередження», — коментує він.

Також голова ВАР зазначив, що в пріоритеті залишається збереження спецрежиму або ж зменшення податкового навантаження на виробників соціально важливої продукції (молоко, м’ясо, цукор та ін.) до 7% та впровадження мінімального соціального навантаження на 1 га орних земель.

За матеріалами: Агравері.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: