НОВИНИ

Україна вдало розвиває органічне виробництво

22.08.2016 12:46

«На сьогоднішній день, в Україні нараховується більше 220 підприємств, які мають площу, зайняту під органічним виробництвом, більше 400 тисяч га. Також сертифіковано біля 500 тисяч га дикоросів, що є одним із видів органічної продукції. Зважаючи на загальну площу 41,2 млн га сільгоспугідь, угіддя зайняті під органічне виробництво складають трохи більше 1%. Це світовий показник. Україна в цьому плані не відстає від інших країн», — сказав начальник відділу землеробства та меліорації Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Анатолій Рудюк.

Також він нагадав, що міністр агрополітики одним із пріоритетів діяльності відомства визначив розвиток галузі органічного виробництва.

Так, у Мінагрополітики розглядається можливість у рамках існуючих бюджетних програм частково компенсувати вартість сертифікації органічної продукції, придбаного насіння або субсидування виробників органічного насіння.

На думку Рудюка, Україна має значний потенціал для розвитку галузі виробництва органічної продукції.

«Зростання буде, і я сподіваюся, для цього є всі передумови. В Україні прийнято Закон про органічне виробництво, однак він потребує суттєвих змін, які, до речі, Мінагрополітики вже готує», — підсумував він.

За матеріалами: Агравері.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: