НОВИНИ

ТОП-5 інвестиційних об’єктів АПК 2016 року

02.09.2016 09:44

Bunge


Об’єкт: виробничо-перевантажувальний комплекс в Миколаївському морпорту
Сума інвестицій: $ 180 млн
Дата відкриття: 15 червня 2016 року

Комплекс включає в себе один з найбільших в Україні заводів з виробництва рослинної олії, масляний термінал, а також потужності зернового терміналу.
Бунге Україна” входить до міжнародної групи компаній БУНГЕ (м Уайт Плейнс, Нью-Йорк, США), яка працює на ринку сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів більш ніж в 40 країнах світу.

Cofco Agri


Об’єкт: зерновий термінал в Миколаївському морпорту
Сума інвестицій: $ 75 млн
Дата відкриття: 19 травня 2016 року

Термінал потужністю 2 млн т на рік відкрили на базі причалів №1 і 2 Миколаївського морського порту. Будівництво тривало 20 місяців – з серпня 2014 року по квітень 2016- го. Комплекс обладнаний двома зерносховищами, які складаються з силосів загальним об’ємом 120 000 т. У терміналі є станції для розвантаження автомобілів і залізничного транспорту, які можуть прийняти до 10 000 т продукції на добу.

Головний акціонер групи компаній Cofco Agri – державна китайська компанія і міжнародний зернотрейдер Cofco Corporation. У 2015 році обсяг продажів Cofco Agri склав $ 16,9 млрд, а глобальний товарообіг – 47 млн ​​т продукції. Cofco Agri в Україні представлена ​​елеваторами, олійно-екстракційним заводом і експортним зерновим терміналом. У 2015 році експорт компанії склав 2,4 млн т, з яких більше 1 млн т надійшло в Китай.

Risoil


Об’єкт: зерновий термінал в Іллічівському морпорту
Сума інвестицій: $ 70 млн
Дата відкриття: 31 березня 2016 року

До складу зернового терміналу входить склад на 30 000 т одночасного зберігання зерна, його пропускна здатність – 700 000 т в рік. Силосний корпус складається з 13 силосів загальною місткістю 85 000 т одноразового зберігання зерна. Планується в подальшому будівництво ще 9 силосів на 125 000 т зі станцією вивантаження залізничних вагонів.

Компанія Risoil S. A. заснована в 2000 році в Женеві, Швейцарія. Ключові напрямки діяльності – забезпечення логістики олії, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря; продаж і виробництво рослинних олій; торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах; зберігання і переробка агропромислових продуктів.

Unilever


Об’єкт: чайна фабрика в Київській області
Сума інвестицій: 8 млн євро
Дата відкриття: 1 липня 2016 року

Потужності підприємства дозволяють виробляти до 2 000 т продукції. Фабрика може як забезпечити потреби українського ринку, так і поставляти товар на експорт. Будівництво підприємства тривало 9 місяців. Чайну сировину буде надходити з плантацій Кенії, Шрі-Ланки, Індії, Аргентини, Індонезії і В’єтнаму.

Unilever – транснаціональна компанія з штаб-квартирами в Лондоні і Роттердамі, спеціалізується на випуску товарів побутової хімії та харчової продукції. Чайні торгові марки, які тепер випускають в Гостомелі, компанія також виробляє на чаеразвесочной фабриці в Санкт-Петербурзі.

Puratos


Об’єкт: завод з виробництва інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості в Одеській області
Сума інвестицій: 7 млн ​​євро
Дата відкриття: 24 травня2016 року

Будівництво заводу почалося восени 2015 року. Завод оснащений новітнім обладнанням і технологіями. До 40% продукції заводу планується поставляти на експорт.

Puratos – міжнародна група компаній, що спеціалізується на виробництві продуктів і сировини в хлібопекарській і кондитерській галузях. Заснована в 1919 році, сьогодні постачає свою продукцію більш ніж в 100 країн. Штаб-квартира компанії розташована в Бельгії.

 

За матеріалами: Ліга.net


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: