НОВИНИ

Рада скасувала ліцензування експорту та імпорту алкоголю

08.09.2016 14:41

За прийняття за основу відповідного законопроекту №4958 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності» проголосували 254 народних депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів.

«Ліцензія коштує 780 гривень. Надходження від неї в бюджет менші, ніж витрати на її адміністрування. Це говорить про те, що це потенційно корупційний інструмент. Пропозиція – прибрати штучні бар’єри», – сказав під час презентації законопроекту голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк.

Депутат Сергій Соболєв повідомив, що прийняття цього законопроекту несе загрозу для спиртової галузі. «Це фактично початок повного знищення української спиртової галузі. Це підготовка до продажу «Укрспирту», – сказав він.

У свою чергу присутній у залі парламенту заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов зазначив, що документ не відноситься до продажу «Укрспирту». «Мова йде про ліцензії в розмірі 780 гривень, які я підписую вже півтора року … Це абсолютно безглузда бюрократична процедура, якою в Мінекономрозвитку зайняті 5 осіб», – повідомив він.

За матеріалами: УНІАН

За прийняття за основу відповідного законопроекту №4958 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності» проголосували 254 народних депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів. «Ліцензія коштує 780 гривень. Надходження від неї в бюджет менші, ніж витрати на її адміністрування. Це говорить про те, що це потенційно корупційний інструмент. Пропозиція – прибрати штучні бар’єри», – сказав під час презентації законопроекту голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк. Депутат Сергій Соболєв повідомив, що прийняття цього законопроекту несе загрозу для спиртової галузі. «Це фактично початок повного знищення української спиртової галузі. Це підготовка до продажу «Укрспирту», – сказав він. У свою чергу присутній у залі парламенту заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов зазначив, що документ не відноситься до продажу «Укрспирту». «Мова йде про ліцензії в розмірі 780 гривень, які я підписую вже півтора року … Це абсолютно безглузда бюрократична процедура, якою в Мінекономрозвитку зайняті 5 осіб», – повідомив він. Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко вважає за необхідне суттєву спростити процедури експорту в Україні, що стане важливим кроком на шляху побудови сприятливого інвестиційного клімату в нашій країні.

Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/agro/1510153-rada-v-pershomu-chitanni-skasuvala-litsenzuvannya-eksportu-ta-importu-alkogolyu-i-sigaret.html


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: