НОВИНИ

Основні тенденції ринку перевезень і зберігання сільгосппродукції

25.08.2016 12:55

Виступи спікерів були розділені на тематичні блоки. Олександр Смокотнін, директор департаменту логістики Agricom Group, комерційний директор компанії «Зернотранс» Олександр Смирнов і Тетяна Лимар, заступник директора «ТЕП« Вертикаль», оцінили ситуацію з перевезеннями після посилення габаритно-вагових норм, констатували неминуче збільшення пропорції транспортування сільгоспвантажів залізницею. Кожен із спікерів розповів про досвід власного підприємства з оптимізації процесу перевезень і дав рекомендації колегам.

Особливості управління елеваторним господарством, планування і будівництво елеваторів розглядалися в доповідях Ігоря Проценка, начальника відділу елеваторного виробництва, керівника інвестиційних проектів компанії «Астарта – Київ», і Геннадія Лещенко, інвестиційного аналітика компанії «ПроАгро». І якщо Геннадій Лещенко більше уваги приділив підготовці проектів елеваторів, то Ігор Проценко сконцентрувався на практичній стороні питання, порівнював функціонування потужностей для зберігання зерна в Україні та США.

Анастасія Щербанюк, керівник напрямку логістики групи компаній “Прометей”, у своєму виступі дуже конкретно і зі знанням справи розповіла про управління перевезеннями і мережею елеваторів, що належать групі. Спікер поділилася цікавим досвідом співпраці елеваторів з фермерами та досвідом боротьби з розкраданнями при перевезеннях. Євген Філоненко, заступник директора з логістики та транспорту компанії «Агроскоп Інтернешнл», зупинився на питаннях формування стандартів обслуговування клієнтів, коректності формування замовлення і конкуренції у сфері перевезень.

Віце-президент Української логістичної організації Валентин Маєвський презентував сучасні IT- рішення для організації і контролю автоперевезень аграрної продукції. Спікер підкреслив важливість он-лайн контролю за рухом транспорту і безпекою, що дозволяє вчасно перерозподілити транспортні засоби в залежності від потреб.

Виступи спікерів були змістовними, учасники конференції активно задавали питання виступаючим і отримували вичерпні відповіді. Після напруженої дискусії делегати отримали можливість спробувати себе в грі у гольф, взявши участь в майстер-класі. Обід на свіжому повітрі, чудові пейзажі і дружня атмосфера, сподіваємося, надовго запам’ятаються гостям.

Нагадаємо, компанія “ПроАгро” проведе II Аграрну фінансову конференцію 23 вересня в Київському Гольф Центрі. Програма конференції уточнюється і оновлюється на сайті компанії «ПроАгро».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: