НОВИНИ

Новий формат: семінар-квест Компанії “Маїс”

07.09.2016 13:11

Новим цікавим форматом проведення семінарів увійде в історію Компанії «МАЇС»  ювілейний 25-й рік роботи на насіннєвому ринку України та 20-й рік проведення науково-практичних заходів для фахівців аграрної сфери.

Компанія «МАЇС» провела своєрідний конкурс, переможці якого отримали корисні подарунки – планшети. Суть нового формату спілкування з аграріями – квест, протягом якого необхідно об’єднати накопичений досвід, логіку, швидкість мислення, інтуїтивне прийняття рішень.

Учасники отримали три завдання. По-перше, необхідно було визначити гібрид із максимальною врожайністю в перерахунку на 14% вологість. По-друге, необхідно вибрати найбільш «сухий» гібрид, тобто продукт із найнижчим показником вологості, вказавши при цьому рівень вологості. Третє завдання – розрахувати господарську цінність гібрида: співвідношення врожайності до вологості.

Аграрії підтримали ідею й активно включилися в гру «Вгадай урожайність».

Переможцями стали фермери Андрій Грязнов (Донецька область), Ігор Злидньов (Дніпропетровська область), Сергій Плахтій (Дніпропетровська область).

«Урожайність вгадав центнер у центнер. Допомогли практика і досвід. Як не як, 30 років у сільському господарстві», каже фермер Сергій Плахтій.

Під час заходу представники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств південних областей України мали можливість паралельно з отриманням інформації про гібриди побачити безпосередньо збирання кукурудзи, а також візуально визначити врожайність з одного гектара і вологість кукурудзи фактичну і в перерахунку на сухе зерно.

«Це наш перший досвід, коли разом з інформацією про наші продукти, ми показуємо збирання комбайном. І тут, у полі, всі можуть визначити врожайність кукурудзи в перерахунку на сухе зерно», говорить голова правління Компанії «МАЇС» Віктор Борисов.

МАЇС продемонстрував збирання 20 гібридів з понад 70 зареєстрованих для ринку України. Кожен гібрид був вирощений на двох паралельних ділянках: в умовах природнього зволоження на суходолі та в умовах додаткового крапельного поливу.

Жорсткі кліматичні умови в південно-східному Степу України дозволяють проводити важливі тести з посухостійкості, а полив дозволяє визначити генетичний потенціал врожайності гібридів.

Компанія «МАЇС» задоволена результатами семінару і планує використовувати такий формат діалогу з аграріями в інших областях України в майбутньому.

Довідка: НПФХ «Компанія «МАЇС» розробник базових селекційних форм і комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру гетерозисних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України і країн Європейського континенту. Компанія проводить реалізацію власних селекційних програм з 1992 року і за більш ніж 20-річний період діяльності створила власний генетичний банк (включає кілька тисяч селекційних зразків). Офіційно зареєстровані лінії та гібриди мають патентний захист. На український і світовий насіннєві ринки компанія вивела близько сотні гібридів різних груп стиглості (від ФАО 160 до ФАО 500). Гібриди Компанії «МАЇС» зареєстровані в Україні, Росії, Білорусі та Європейському Союзі. Виробничі потужності компанії складаються з трьох насіннєвих заводів, розташованих у центральному та західному регіонах України й оснащених сучасним обладнанням європейських і американських виробників (Petkus, Westrup). Компанія «МАЇС» має власну ліцензовану лабораторію якості насіннєвого продукту. Компанія «МАЇС» член Міжнародної асоціації тестування насіння (ISTA), Американської асоціації виробників насіння (ASTA).

 

Прес-служба компанії “МАЇС”


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: