НОВИНИ

Німеччина підтримає створення Загальноукраїнського Союзу сільськогосподарських асоціацій

05.09.2016 10:04

З українського боку делегацію очолив Тарас Висоцький, генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу. Пан Віллі Кампманн привітав учасників зі сторони DBV. Аграрний аташе Посольства Німеччини, пан Герман Інтеманн, наголосив у своєму вітальному слові на світових викликах для фермерів, як, наприклад, зміна клімату, чесна торгівля та забезпечення продовольчої безпеки, що потребує представлення максимально закритої позиції різноманітних суб’єктів у аграрному секторі. Лише завдяки закритому професійному представництву українські фермери мають змогу внести свій голос у Європейський селянський Союз (СОРА) та у Світовий селянський союз (WFO) для вирішення актуальних питань. У зв’язку з цим необхідним є створення Загальноукраїнського Союзу сільськогосподарських асоціацій.

Під час дискусії присутні українські представники, серед інших фермер пан Роман Лещенко, підкреслили свій інтерес у створенні загального союзу, але одночасно і звернули увагу на все ще різні інтереси окремих спеціалізованих та регіональних союзів. Деякі важливі спеціалізовані союзи, на жаль, не були присутніми на цій зустрічі, що може означати певну відсутність зацікавленості. Експерти DBV готові надати допомогу для просування проекту далі.

Для конкретних кроків підтримки у рамках проекту BMEL українська сторона має розробити у наступні тижні кінцевий концепт та узгодити його зі спеціалізованими та регіональними союзами України. Далі цей концепт має бути розглянуто під час наступної робочої зустрічі у Німеччині з представниками DBV. Одночасно має бути прискорено внутрішнє узгодження інтересів щодо створення Загальноукраїнського Союзу сільськогосподарських асоціацій.

За матеріалами: Прес-служба “Агрополітичний діалог при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій”

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: