Під час наради розглядалося питання доцільності розширення площ посівів цукрового буряка сільськогосподарськими підприємствами Сумщини в 2017 році. Саме цей урожай і планується використовувати як сировину для цукру, виготовленого на заводах області.
Читай нас також у Viber та Telegram.
«Відродження виробництва цукру в Сумській області можливо сьогодні завдяки співпраці виробників цукру та аграріїв. Відновлення роботи цукрових заводів буде сприяти не тільки створенню робочих місць, а й істотному наповненню бюджету області », – зазначив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.
За матеріалами: АгроПортал.
Перегляди: 18