НОВИНИ

«Мрії» надано частковий доступ до захопленого АТП у Хоросткові

06.09.2016 10:26

У «Мрії» обурені безсиллям правоохоронних органів і так коментують події. «Слідчі вдруге з незрозумілих причин не змогли забезпечити виконання рішення суду, – каже Сергій Ігнатовський, директор з юридичних питань Агрохолдингу «Мрія». – Як компанія європейська, ми діємо виключно в рамках правового поля. Але зіткнулися з ситуацією, коли сам контроль за реалізацією права не забезпечується. Пішов уже третій місяць, як озброєні люди з числа екс-беркутівців, найняті попередніми власниками компанії, знаходяться на території нашого АТП і відмовляються виконувати рішення суду. За варіантом, який був запропонований слідчим, представники «Мрії» тепер можуть перебувати в будівлях АТП, але рейдери при цьому не мають наміру залишати його територію. Хоч це кардинально розходиться з рішенням суду, ми змушені піти на такий «компроміс» та, як і раніше, маємо намір відстоювати свої права в суді і відновити право власності на АТП».

Не зумівши виконати рішення суду, правоохоронні органи змогли забезпечити передачу «Мрії» частини техніки і запчастин, які перебували на території заблокованого АТП згідно документів, що підтверджують право власності Агрохолдингу. Зокрема, «Мрії» передані 10 тягачів, 8 причепів, 3 паливозаправника, автокран, 2 самоскиди і 5 легкових автомобілів. Частина техніки виявилася пошкоджена і не може пересуватися самостійно. Всього в АТП  знаходилися запчастини на суму понад 2 млн доларів, а також 35 одиниць техніки.

Нагадаємо, рішенням Дніпровського районного суду м. Києва від 4 серпня 2016 року було постановлено накласти арешт на будівлі і споруди АТП і передати об’єкт на відповідальне зберігання ТОВ «Мрія-Лізинг», яке входить до складу Агрохолдингу «Мрія».

Читайте також: «Глобал Фід» спростовує інформацію щодо АТП агрохолдингу «Мрія»

10 серпня 2016 року Тарас Дідик, директор компанії «Глобал Фід»,  яка з 1 липня 2016 року зайняла територію АТП, відмовився підписувати протокол і надати співробітникам «Мрії» доступ до підприємства, мотивуючи це тим, що земля, на якій знаходиться сама будівля АТП, передана в оренду ТОВ «Глобал Фід» згідно договору з Хоростківською міською радою до 18 грудня 2064 року. 31 серпня 2016 року Дніпровський районний суд Києва ухвалив забезпечити постійний доступ посадових осіб «Мрія-Лізинг» на територію АТП.

Історія питання

У період з 29 червня 2011 р. по 7 серпня 2014 р. власником будівель і споруд АТП в м. Хоростків було ТОВ «Мрія-Лізинг». Перед оголошенням банкрутства 7 серпня 2014 р., за вказівкою попереднього менеджменту компанії, АТП балансовою вартістю 48,6 млн грн. було продано ТОВ «Буд-М», а компанія «Мрія» продовжувала використовувати АТП в своїй виробничій діяльності в рамках укладеного з «Буд-М» договору оренди, дійсного до 31 грудня 2017 р.

ТОВ «Буд-М» з моменту його реєстрації до 2014 р. включно фінансувалося за кошти Агрохолдингу «Мрія». Однак, для виведення активів з «Мрії» за вказівкою попереднього менеджменту незаконно був звільнений директор «Буд-М», а на його посаду з метою подальшої перереєстрації був призначений Шевченко С. А.

23 жовтня 2015 р. між ТОВ «Буд-М» і ТОВ «Глобал Фід» (засновник – колишній юрист «Мрії» Тарас Дідик) укладено фіктивний договір купівлі-продажу АТП на суму 7,6 млн грн. Експертну оцінку цього об’єкта проводило ТОВ «Велі Консалтинг», директором і єдиним учасником якого є колишній керівник відділу оцінки Агрохолдингу «Мрія» Дубчак П. Р. Згідно його експертної оцінки, ринкова вартість будівель АТП станом на 16 жовтня 2015 р. становила 6,3 млн грн., що не відповідає дійсності, тому що ще 30 червня 2015 р. балансова вартість цього об’єкта дорівнювала 45,9 млн грн.

Читайте також: «Суд відмовив «Глобал Фід» в розгляді позову до «Мрія Сервіс»»

Проти службових осіб ТОВ «Буд-М» і ТОВ «Глобал Фід» порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем і незаконного заволодіння чужим майном. На будівлі і споруду АТП накладено судовий арешт.

За матеріалами: Прес-служба компанії “Мрія”


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: