НОВИНИ

Чи налагодить новий порядок погодження проектів землеустрою ситуацію у земельній сфері?

01.09.2016 09:53

«Це важливий антикорупційний крок, який робить команда міністерства в рамках реформування галузі. Це потужний революційний інструмент у сфері земельних відносин», – наголосив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий. 

«Територіальний орган Держгеокадастру, який здійснює погодження проекту землеустрою визначатиметься автоматично програмою електронного документообігу Держгеокадастру, що дозволить уникнути особистого контакту між розробником проекту землеустрою та органом, який здійснює його погодження», – пояснив суть пілотного проекту міністр. 

За словами Тараса Кутового, у разі, якщо технічна документація подана в одному районі, то теоретичний її розгляд згідно вибору електронної системи, може бути здійснений в іншому районі України: «Умовно кажучи, подача документів може бути у Полтавській області, а розгляд технічної документації, оскільки вона вся в електронній формі, може здійснюватися в Чернігівській», – додав міністр. 

Також, як повідомив очільник Міністерства, кожен хто подав відповідні документи і має реєстраційний номер в онлайн-режимі, зможе подивитися, на якій стадії перебуває розгляд його документів. 

«Ми сподіваємося що це прискорить хід розгляду цих документів, оскільки у громадян є досить багато нарікань з цього приводу. А також унеможливить отримання неправомірної вигоди чиновниками», – резюмував міністр.

Додатково:* Постанова «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру».

За матеріалами: Прес-служба  МінАПК

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: