НОВИНИ

Чумак планує відновити довоєнний асортимент продукції

22.11.2022 16:22
Ja8d9hB0_l

Продукція під ТМ «Чумак» повернеться на українські полиці у всіх категоріях, в яких була присутня до 24 лютого.  Про це в інтерв’ю Latifundist.com розповів генеральний директор «Чумак» Андрій Левчук, пише  agronews.ua.

За його словами, повернення на українські полиці буде не в такому асортименті, як раніше, але 2-3 основні позиції в кожній категорії повинні бути.

«‎Поки об’єми маленькі. Але плануємо вийти приблизно на 30% від довоєнного об’єму»‎, — розповів керівник.

Відповідаючи на запитання «‎Чи можна зараз на полицях зустріти томатну пасту, макарони і майонез «Чумак»?‎»‎ Андрій Левчук відповів: так, а ще азійські соуси — соєвий і солодкий чилі.

«Поки асортимент невеликий. Чому? Тому, що ми виробляємо і продаємо не сировину. Головне в продукті — смак, до якого звикли наші споживачі. Тому ми ставимо перед собою завдання не просто залити в упаковку якийсь продукт і підписати його «Чумак», а щоб споживач, коли купить і спробує наш продукт, відчув позитивні емоції від знайомого смаку. Тому цей процес і займає так багато часу‎», — розповів гендиректор ‎«Чумак».

Генеральний директор «Чумак» відзначив, що в мирні часи запуск одного такого проєкту займав рік. Зараз просять виробничі майданчики запускатися в прискореному режимі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: