НОВИНИ

Чому варто збирати черешню саме вночі

23.07.2021 17:14
040620_черешня

Процес збору овочів, ягід та фруктів має низку нюансів, від яких залежить якість плодоовочевої продукції. Особливо це актуально, коли йдеться про збір таких порівняно тендітних кісточкових, як черешня. Щоб зберегти їх якість канадські виробники практикують збір урожаю вночі, повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Канадська компанія Jealous Fruits уже другий рік поспіль організовує нічні зміни. За словами представниці підприємства Джулії Маклахлен, минулого року це був лише експеримент, під час якого було виявлено низку переваг, тому зараз це вже повноцінна практика.

Нічний збір черешні дозволяє зберегти якість плодів, адже збір при температурі від 15 до 18 градусів є оптимальним для збереження цілісності черешень. Також робітникам не так спекотно і продуктивність їхньої праці, як і зарплата, зростає. Зміни тривають з півночі до дев’ятої ранку. За необхідності збирачі врожаю можуть продовжити свою зміну на годину – це вже за особистим бажанням працівників. Крім того, вночі при світлі ліхтарів черешню видно краще, ніж тоді, коли яскраво світить сонце.

Хоча нічний збір потребує незначних інвестицій в освітлення, ліхтарі, світловідображувальні елементи одягу, завдяки такому графіку черешню встигають обірвати вчасно, говорить Джулія Маклахлен.

Нагадаємо, що на Запоріжжі незаконно розпорошували пестициди.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: