НОВИНИ

Черкаський «Азот» першим в Україні запропонує фермерам мінеральні добрива в слінг-бегах

04.03.2021 10:30
IMG_4839 (2)

На Черкаському «Азоті» розпочато будівництво лінії з пакування мішків аміачної селітри у слінг-беги. Вартість інвестиційного проєкту – 3,7 млн грн. Про це повідомляє agronews.ua.

Планується, що вже в кінці березня – на початку квітня нову лінію буде пущено в експлуатацію. Лінія буде максимально автоматизованою і на перших етапах дозволить пакувати до 300 тонн продукції на добу. Проєктування та запуск лінії – є частиною виробничої та маркетингової стратегії підприємства.

Слінг-бег – об’ємне м’яке пакування за допомогою якого можна швидко транспортувати великі партії продукції та захищати вироблені мінеральні добрива від впливу атмосферних чинників. Слінг-бег дослівно перекладається як «мішок для мішків». Велике пакування виготовляється з ламінованого поліпропілену, який вміщає в себе 21 мішок (по 50 кг кожний) та щільно закривається.

«Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів, тому на сьогодні практично всі вироблені добрива ми пакуємо в мішки та біг-беги. Ринок мінеральних добрив дедалі більше переформатовується на штучне пакування продукції, ми зобов’язані підлаштовуватися під ринок. Запуск нової лінії суттєво покращить наші логістичні можливості”, – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Річ у тому, що продукція в мішках вимагає захисту від атмосферних чинників і залізницею транспортується лише в спеціально підготовлених критих вагонах. Таких вагонів наразі гостро бракує і в Укрзалізниці, і в трейдерів. Тому підприємством було прийняте рішення налагодити випуск продукції в новому пакуванні.

“Продукцію в слінг-бегах можна буде відвантажувати у відкритих напіввагонах під тентами. Ми зможемо доставляти добрива швидше і в більшому обсязі», – пояснює Скляров.

Приміщення для нової лінії будується з нуля на території цеху з виробництва аміачної селітри М-9. Черкаський «Азот» стане першим в Україні виробником мінеральних добрив, який запропонує споживачам такий вид пакування.

«Це рішення дозволить оптимізувати витрати на транспорт, як для виробника, так і для споживачів. Для фермерського господарства слінг-бег – це вже готовий «мінісклад» для добрив», – наголосив Скляров.

ПрАТ «АЗОТ» входить до складу найбільшого хімічного холдингу України Ostchem, що об’єднує підприємства з виробництва азотних добрив: Черкаський «Азот», «Рівнеазот», «Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Дистрибуція Ostchem представлена Ostchem Retail, мережею складів «УкрАгро НПК».

Читайте також: OSTCHEM RETAiL запускає продаж дизельного палива для аграріїв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: