НОВИНИ

Через відсутність світла продуктивність елеватора падає на 25%

18.11.2022 14:07
farmer_21_07_74

Простій елеватора впродовж трьох-чотирьох годин  щодоби може призвести до зменшення продуктивності десь на 20–25%.  Таку думку в журналі The Ukrainian Farmer висловив директор ТОВ «Самбірський  елеватор» (Львівщина)  Тарас Панахид, пише  agronews.ua.

За його словами, наразі на елеватор надходить кукурудза. Перші машини заходили з вологістю  30–31%, а надалі менше як 27–28%  не було. 

«Наш елеватор споживає близько  800 кВт з коефіцієнтом одночасності,  коли працюють дві лінії приймання,  сушіння й відвантаження на автівки  або залізницю. Резервних потужностей не маємо. Користуємося основним  джерелом живлення й сподіваємося  на краще. У разі вимкнення електроенергії на кілька годин на добу ми  просто підлаштуємося», – зазначив Тарас Панахид. 

Він додав, що кількість машин, які елеватор зможе опрацьовувати на вході, доки не буде світла, доведеться зменшувати.

«У разі  відсутності електрики близько доби  прийматимемо зерно на майданчик,  а потім вже його пересушуватимемо.  Звісно, якесь мінімальне живлення  для роботи офісу, зважування й пробовідбірника забезпечимо генератором.  А ось придбання потужнішого генератора задля забезпечення безперебійної  роботи елеватора поки що не розглядали — таке обладнання дороге й дуже  енергозатратне», – додав Тарас Панахид.

Читайте також: Міравіс® Ейс — потужна формула, новий рівень захисту колосу


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: