НОВИНИ

Через що падає урожайність гарбуза

05.11.2019 09:18
73594-1024x685

В Іспанії, де виробляється найбільше гарбузів у Європі, помітили поступове падіння врожайності цієї культури через зменшення популяції комах-запилювачів. Про це повідомляє FreshPlaza.

Зокрема, Координар організацій фермерів та тваринництва в іспанському регіоні Кастилія-Леон попередив, що деякі овочеві ферми в цьому автономному регіоні, зокрема ті, що вирощують гарбуз, можуть потерпати від зменшення виробництва через відсутність запилення.

Один із постраждалих виробників, Феліпе Пас Родрігес встановив, що його 20-гектарне гарбузове господарство з кожним роком отримувало менший урожай, а два останніх сезони він фактично зменшився удвічі. Феліпе помітив, що армія бджіл, що нависають над жовтими квітками гарбуза, з кожним разом стає меншою, поки одного дня вони не перестали прибувати.

«В останні роки спостерігається значне скорочення популяції комах-запилювачів; тривожна проблема, оскільки 70% основних іспанських культур залежать від них. Насправді гарбуз сильно покладається на них», — відзначили в міжнародній природоохоронній організації Greenpeace.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: