АГРОВІДЕО

Криваве рейдерство СФГ «Кондратюк»: чому не розслідується вбивство фермера?

02.02.2020 19:25
crop (1)1

Ми вирішили нагадати про справу СФГ «Кондратюк». Можливо це прискорить процес захисту господарства від рейдерства та його наслідків і допоможе родині зберегти сімейний бізнес. Пише Агро Ньюз.

Сергій Максимович Кондратюк очолював СФГ «Кондратюк» в Новопавлівській громаді. В обробітку господарства близько 4 тис. га землі, понад 600 пайовиків. Це був найбільший землекористувач в Новопавлівській ОТГ.

12 червня 2019 року, близько 8 години ранку мертвого фермера з вогнепальним ураженням голови виявила дружина. За повідомленням Синельниківської міської прокуратури, поруч із загиблим знайшли вогнепальну зброю. На момент смерті чоловікові виповнилося 48 років. Невдовзі на фермерське господарство було здійснено рейдерську атаку.

Станом на сьогодні родина вбитого фермера вимушена захищатися від рейдерства їх сімейного бізнесу. Постраждали і загинули інші члени родини.

Знову прошу про репост!!! Поки суспільна увага прикута до виборів, в Дніпропетровській області відбуваються по-справжньому страшні події. За останній квартал загинули при загадкових обставинах власники кількох успішних фермерських господарств. Зокрема ФГ"Дар" та ФГ "Кондратюки".У кожній трагедії мороторошні «збіги»: начебто самогубство або нещасний випадок. Підприємства із земельним банком 4-5 тис. га. До або через деякий час після трагедій господарства загиблих були перереєстровані та отримали нових власників. Я не вірю у такі «збіги».Звертаюся до Президента Володимир Зеленський , Команда Зеленского та новообраної Верховної Ради. Візьміть розслідування на особистий контроль: все вказує на те, що в області діє злочинне угрупування, очевидно, не без «сприяння» з боку місцевих чиновників та правоохоронців.Дати відповіді, знайти і покарати винних, відновити справедливість та повернути родичам незаконно захоплені підприємства — найменше, що ми можемо для них зробити. Прошу розповсюдити. Агро-Продовольча Рада/Agro-Food CouncilДмитрий Дубилет Dubinsky.pro Офіс Президента України David Braun

Posted by Ivan Slobodianyk on Monday, July 22, 2019

Під час офіційного візиту президента України до Дніпра, дочка Сергія Кондратюка передала Володимиру Зеленському папку з документами та матеріалами справи рейдерського захоплення підприємства та вбивства її батька.

Президент тоді пообіцяв взяти дану справу під особистий контроль і слідкувати за розвитком справи з розслідування смерті фермера та рейдерського заволодіння фермерським господарством «Кондратюк».

Але слідство і далі буксує…


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: