НОВИНИ

Біла суниця стає все популярнішою

22.11.2022 17:07
florida_pearl

Florida Pearl – торгова марка раннього сорту білої суниці садової (полуниці) короткого дня, адаптованого до різних систем вирощування для виробництва взимку та навесні. Після успіху перших комерційних випробувань та продажів під час останньої кампанії 2021/2022 років. у США компанія, що займається маркетингом цього сорту, допомогла виростити понад 100 гектарів сорту Florida Pearl у регіонах Флориди та Каліфорнії. Про це повідомляє EastFruit, пише   agronews.ua.

Плід сорту Florida Pearl середнього розміру має конічну форму, а також може бути серцеподібної форми. Його шкірка іноді набуває легкого рожевого відтінку з червоними сім’янками, коли повністю дозріє. Плід має гарну щільність і дуже приємну текстуру. Середній термін зберігання – близько шести днів.

У компанії уточнюють, що Florida Pearl – один із найраніших і високопродуктивних сортів у портфоліо Університету Флориди. Як правило, виробники можуть збирати перші плоди через 50-60 днів після пересадки. Врожайність коливається від 900 до 1200 г з рослини.

Під час останньої полуничної кампанії в іспанській провінції Уельва (Huelva) 5 виробників тестували Florida Pearl. Попри невеликий обсяг ягід, що вирощуються, інформація про новий сорт викликала ажіотаж на ринках, у ЗМІ та соціальних мережах. Підвищена увага Florida Pearl навіть на етапі тестування показує глобальний інтерес до сортів преміум-класу з відмінними характеристиками.

Цього року ягоди преміум-класу Florida Pearl будуть продаватися на основних ринках Європи, а також у регіоні Перської затоки, а виробництво у південній півкулі розпочнеться у 2023 році.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: