НОВИНИ

Безперервні дощі зірвали посіви озимої пшениці та ячменю

19.12.2023 19:03
Безперервні дощі зірвали посіви озимої пшениці та ячменю

У Франції очікується різке падіння площ посівів озимих зернових після того, як сильний дощ перервав польові роботи. Про це повідомляє Мінагро, пише agronews.ua.

Читай нас також у Viber та Telegram.

У своїх перших оцінках посіву під урожай наступного року міністерство спрогнозувало, що площа посіву м’якої пшениці в країні під урожай 2024 року складе 4,49 млн га, що на 5,1% менше площі, зібраної цього року, і є найнижчим показником за чотири роки.

Площа посіву озимого ячменю була зафіксована на рівні 1,31 млн га, що на 4,0% менше, хоча це було б на 3,1% вище середнього показника за останні п’ять років. 

Також відомо, що виробники картоплі не можуть зібрати урожай у деяких регіонах Німеччини, Нідерландів та Бельгії через сильні опади, які тривають кілька тижнів.

Перегляди: 5

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: