НОВИНИ

Без українського агроекспорту десятки країн опинились на межі дефіциту продовольства

11.05.2022 13:01
eksport1

Без українського аграрного експорту десятки країн вже зараз опинились на межі дефіциту продовольства, а з часом ситуація може стати відверто страшною. Про це Президент Володимир Зеленський сказав у відеозверненні, пише agronews.ua.

“Без нашого аграрного експорту десятки країн в різних регіонах світу вже зараз опинилися на межі дефіциту продовольства, а з часом ситуація може стати відверто страшною. Політики вже обговорюють, якими можуть бути наслідки цінової кризи і голоду в країнах Африки, країнах Азії. Це прямий наслідок російської агресії, який можна подолати тільки спільно – усім європейцям, усьому вільному світу. Можна подолати через тиск на росію, через дієве примушування росії до того, щоб вона зупинила цю ганебну війну”, – сказав Зеленський.

За його словами, президент Європейської ради Шарль Мішель відвідав Одесу та на власні очі побачив, що означає заблоковане море.

Зеленський зазначив, що вперше за десятки років в Одесі немає звичайного руху торговельного флоту та звичайної портової роботи.

“Напевно цього в Одесі ще не було ніколи з часів Другої світової війни. Звичайне життя, пов’язане з морем, заблоковане росією, саме росією. І це удар далеко не тільки по Україні”, – сказав Зеленський.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: