НОВИНИ

Бельгійський стартап зробив із грибів сир

19.06.2024 18:14
4

Бельгійська компанія Bolder Foods, яка використовує біомасну ферментацію для створення рослинних альтернатив, представила інвесторам інноваційні прототипи сиру. Про це повідомляє newfood, пише agronews.ua.

Сири виготовлені за допомогою новітньої технології MycoVeg, яка комбінує грибну біомасу з ферментованими овочами. 

Дегустатори високо оцінили кремовість продуктів, описуючи їх як “вражаючі” та назвали це “дуже перспективним використанням мікопротеїну”.

Гриби, використані в технології MycoVeg, більш гідрофільні, ніж інші мікопротеїни. Вони мають високу здатність зв’язувати воду, тому надають сиру дуже кремову текстуру. 

До речі, співзасновниця і генеральний директор Bolder Foods Ілана Тауб нещодавно була визнана героєм харчових технологій та агротехнологій F&A Next, ставши “справжнім новатором у світі харчових продуктів і сільського господарства”. 

Її компанія була запрошена представити свій продукт на головній сцені F&A Next у травні, де також було проведено демонстрацію продукту. Уже тоді компанія отримала неабиякий інтерес з боку інвесторів та потенційних партнерів.

MycoVeg багатий на клітковину, містить повноцінний білок та має менше цукру та жиру, ніж молоко.

Зараз Bolder Foods зацікавлена у зборі коштів на подальше виробництво продукту.

“Зараз у світі відбуваються страшні речі — інфляція, нестабільність на Близькому Сході, війна в Україні… невизначеності нескінченні. Але чи не саме тому наша місія в технологіях харчування та клімату так критично важлива? Ми тут не просто для того, щоб будувати бізнес; ми тут, щоб допомогти врятувати планету, поки не стало занадто пізно. Зараз найгірший час для цього? Я кажу: ідеальний час!” – прокоментувала співзасновниця компанії.Перегляди: 29
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: