ВАЖЛИВО

BEDNAR презентувала нову штригельну борону

04.08.2021 16:54
DSC02445

Під час польової події «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР» компанія BEDNAR продемонструвала 9 агрегатів для ґрунтообробітку та посіву. Особливу увагу відвідувачів отримала новинка — навісна штригельна борона STRIEGEL PRO PN7500. Про це AgroPortal.ua повідомив торговий представник компанії BEDNAR в Україні Володимир Олексієнко, пише agronews.ua.

«Польові події УКАБ для нас є традиційним заходом, беремо участь уже третій рік і постійно збільшуємо в демонстраційних показах кількість агрегатів бренду BEDNAR. Цього разу нашу техніку представляли два дилери, зокрема «АМАКО Україна».», – розповідає Олексієнко.  

Було продемонстровано 5 різних агрегатів у динаміці: дискова борона ATLAS, дисколаповий культиватор ACTROS, глибокорозпушувач TERRALAND з бункером для внесення добрив та насіння FERTI-CART та зернову сівалку OMEGA OO6000FL, а також 4 одиниці було показано в статиці

Цьогорічна новинка компанії BEDNAR – навісна штригельна борона STRIEGEL PRO PN7500 з шириною захвату 7,5 м.

«Агрегат оснащений двома незалежними гідравлічно керованими робочими секціями зубів. Особливістю цієї борони є можливість налаштування рядів штригелів у двох різних позиціях. Борона 5-рядна, і можна окремо налаштовувати агресивність роботи двох і трьох рядів зубів. Також важливо, що борона має великий вибір передніх опцій, цього разу встановлені турбодиски», — зазначає Володимир Олексієнко.  


За його словами, під час демонстрації роботи техніки всі агрегати бренду BEDNAR отримали позитивні відгуки від учасників «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР».

Нагадаємо, Компанія АМАКО Україна в рамках польової події «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР» представила 12 одиниць техніки, серед яких новинка на українському ринку – трактор Massey Ferguson F8S.265


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: