НОВИНИ

Bayer може вдвічі наростити власне виробництво насіння кукурудзи в Україні

11.03.2020 18:32
Semena-kukuruzyi-Big-Star

Наступного сезону на насіннєвому заводі Bayer в с. Почуйки на Житомирщині планують збільшити виробництво насіння кукурудзи і наблизитися до номінальної потужності заводу. Повністю досягти цього показника в компанії планують за наступні два роки. Про це повідомив директор з виробництва компанії Bayer в Україні Ремі Дей-Тос, пише АгроПортал.

«В насіннєвій індустрії неможливо запустити насіннєвий завод відразу на повну потужність. Тому ми зараз в процесі економного менеджменту, маємо час, щоб поступово нарощувати виробництво і підвищити професійність нашої команди», — відзначив Ремі Дей-Тос.

За його словами, зараз в Україні попит на насіння кукурудзи більше, ніж може виробити завод, тому зрозуміло, що наразі вироблене насіння на заводі в Почуйках реалізовується лише в Україні.

«До того ж, поки що регуляція ЄС не дозволяє експортувати насіння з України. Але при цьому наше виробництво відповідає всім вимогам ЄС. Взагалі, ми маємо можливості збільшити потужності виробництва в 2,5 рази. Для цього в нас є майданчик для встановлення додаткових сушарок та ліній. Якщо в Україні збільшуватимуться площі під кукурудзою та буде можливий експорт до ЄС, ми зможемо наростити виробництво насіння. Це середньострокова стратегія компанії», — відзначив Ремі Дей-Тос.

Він додав, що наразі фокус інвестицій Bayer в Україні зосереджений на сільськогосподарську техніку та її обладнання системами точного висіву.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: