ВАЖЛИВО

BASF презентував українським аграріям новий гібрид соняшника

28.09.2021 08:36
InSun_KeyVisual_2021_1200x630-54441

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує українським аграріям новий гібрид соняшника ІНСАН 100. Це — п’ятий гібрид в портфоліо компанії, але перший для класичної системи вирощування. Про це пише повідомляє прес-служба BASF, пише agronews.ua.

«Наша компанія вже три роки співпрацює з провідними експертами у галузі селекції, біології та реєстрації, аби вивести на ринок України кращі рішення для вирощування соняшнику. У найближчому майбутньому під загальним брендом InSun™ плануємо вихід ще низки гібридів. «Ми довіряємо InSun™» — саме так звучить слоган бренду. Віримо, що українські аграрії довірятимуть нашій продукції також», — розповів Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Гібрид ІНСАН 100 має високу та стабільну врожайність, адаптований для вирощування в засушливих умовах. Поєднує в собі комплекс цінних ознак: ранню стиглість, швидкий початковий розвиток та олійність. Добре придатний для екстенсивної та середньоінтенсивної технології вирощування. 

«Соняшник – одна з найбільш прибуткових культур для більшості господарств за останні 20 років. І це, значною мірою, завдяки виведенню гібридів — їхнє вирощування дозволяє знизити вплив кліматичних факторів, уражень хворобами та пошкоджень шкідниками без додаткових витрат і втрат. Гібриди BASF не є винятком. Вони — результат тривалої роботи досвідчених селекціонерів і передових агротехнологій. Ми впевнені в покращеному генетичному потенціалі продукції, яку ми пропонуємо аграріям», — наголосив Тарас Костина, керівник напрямку маркетингу насіння департаменту BASF Agricultural Solutions. 

Основною характеристикою ІНСАН 100 є поєднання ранньостиглості та стійкості до вовчка раси A-G та несправжньої борошнистої роси завдяки наявності генів PL6 та PL9. Крім цього, дослідження показали толерантність до вертицильозу, фомопсису та іржі. Усе це дозволяє ІНСАН 100 демонструвати високу врожайність по всій Україні: від 3,4 ц/га у Південному та Східному регіонах до 3,7 ц/га у Центральному.

Нагадаємо, що Вчені вивели новітні сорти лохини.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: