НОВИНИ

BASF оприлюднила строки виходу гібридної пшениці на світові ринки

13.03.2021 11:02
basf-proteccion-cultivos-implica-respuesta-cambios-4486-12947427

Компанія BASF офіційно заявила про роботу над виведенням гібридної пшениці. Про це повідомив 11
березня керівник бізнесу компанії BASF у регіоні ЕМЕА (Європа, Близький
Схід та Африка) Тьєрі Мену, пише agronews.ua.

Він розповів, що селекціонери гібридної пшениці ставили собі за мету досягти комбінації таких характеристик, як хлібопекарські якості, оптимальне поглинання азоту завдяки ефективній кореневій системі, підвищена життєздатність, стабільна стійкість до хвороб і адаптивність до клімату, але головною метою була стабільна врожайність.

Спочатку гібридна пшениця буде виведена на ринки Північної Америки, потім — Південної Америки та Австралії. Виведення гібридної пшениці на ринки Європи і, зокрема, України, за словами Тьєрі Мену, очікується в середині нинішнього десятиліття.

Крім того, в нинішньому році заплановано виведення на ринок нового бренду InSun, під яким продаватиметься насіння соняшнику, яке BASF почав продавати на європейському ринку в 2020 році.

Соняшник InSun відноситиметься до сегменту Clearfield Plus, матиме підвищений вміст олії, буде високоолеїновим, стійким до абіотичних стресів, матиме високу толерантність до вовчка і високу стійкість до хвороб і буде толерантним до борошнистої роси.

Нагадаємо, український агродепартамент BASF Agricultural Solutions отримав нового очільника


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: