НОВИНИ

«АТБ-маркет» озвучив офіційну позицію щодо цінової стабільності

16.03.2021 11:30
098ed9b9c3e2c19d3b88a9396a01785b

Компанія «АТБ-маркет» не планує піднімати ціни на певні категорії продуктів харчування та товари першої необхідності у супермаркетах мережі «АТБ». Про це повідомляє Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Фейсбук, пише agronews.ua.

Про це компанія офіційно заявила у відповідь на інформацію щодо підвищення цін, яка ширилася останніми днями в інформ просторі країни та яка не відповідає дійсності.

“Компанія «АТБ-маркет» спільно з Мінекономіки та з іншими профільними відомствами плідно працює над стабілізацією ситуації з ціноутворенням та мінімізацією росту цін на певні групи товарів та продукти харчування. Компанія також активно веде переговори з усіма постачальниками товарів аби максимально знизити заявлені ними розміри підвищення ціни на власний продукт”, – йдеться в повідомленні “АТБ-маркет”.

На сьогоднішній день усі 1208 супермаркетів торговельної мережі «АТБ» у 307 населених пунктах країни працюють в штатному режимі. Вони забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільчих центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.

“Багаторічний досвід ефективної роботи на вітчизняному ринку ритейла, висока кваліфікація і відповідальність всіх працівників підприємств групи «АТБ» дають підстави запевнити споживачів і партнерів у стабільній, злагодженої та ефективної роботі, спрямованій на забезпечення населення України якісними продуктами харчування і товарами першої необхідності за доступними цінами”, – наголошується в заяві.

Нагадаємо, що в Україні одна з найбільших мереж супермаркетів підвищить ціни до 25%.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: