НОВИНИ

Ашан готовий співпрацювати з сільгоспкооперативами

08.12.2020 19:03
Ashan-640x400

Торговельна мережа «Ашан Україна» ще не має досвіду співпраці з сільськогосподарськими кооперативами, але вона цілком можлива. Для цього насамперед виробникам, які об’єднані в кооператив, потрібно визначитись із продуктом, який вони хочуть постачати на полиці супермаркету. Про це розповіла керівник напрямку фермерських товарів торговельної мережі «Ашан Україна» Вікторія Шило. Про це повідомляє AgroPortal, пише agronews.ua.

«У нас ще не було досвіду співпраці з кооперативами, адже жодне зі створених об’єднань не виходило на нас із готовою продукцією та налагодженою системою поставки. Але є схожі приклади. Зокрема, у Львові є організація, яка централізує поставки продуктів від сільгоспвиробників, допомагає з документацією та логістикою», — розповідає Вікторія Шило.

Вона зазначає, що якщо продукт буде локальним і територіально кооператив знаходиться недалеко від мережі «Ашан Україна», є сенс починати виробництво.

«Потрібно розробити певну рецептуру, почати виготовляти товар і вже з ним виходити в мережі. Кооперативу однозначно потрібно розпочинати цей шлях з продукту», — переконана Вікторія Шило.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: