ВАЖЛИВО

В Україні відбудеться форум з аграрного права

14.02.2022 14:21
Форум агро АПУ1

Відділення АПУ у Вінницькій області раді запрошують взяти участь у Форумі з аграрного права «Головні тенденції 2022», пише agronews.ua.

Форум передбачає унікальну можливість для юристів та учасників земельного ринку обговорити актуальні правові питання відкриття ринку землі, окреслити поточні проблеми аграрної галузі, визначити останні тенденції розвитку аграрного сектору та звичайно, обмінятись досвідом.

Серед учасників заходу очікуються представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, представники Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, судді, адвокати, представники органів місцевого самоврядування та інші учасники ринку землі.

Коли: 18 лютого 2022 року,

Де: м. Вінниця, вул. Соборна 34, ресторан «Mont Blanc».

Реєстрація: за посиланням

У фокусі:

  • Ринок сільськогосподарських земель
  • Інвестування в сфері земельних відносин
  • Захист прав у земельних відносинах
  • Земельна аналітика для територіальних громад
  • Судова практика в земельних спорах
  • Специфіка оподаткування в аграрному секторі

Детальна програма: https://uba.ua/ukr/events/4241/

✅ Знижка 35% за промокодом: UBA_agro2022

З питань реєстрації, участі в якості доповідача, можливостей партнерства та за детальнішою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до координаторки заходу за тел.: (066)-417-99-90 або пишіть на адресу: [email protected] . Контактна особа – Альона Лукаш.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: