НОВИНИ

Аплікатор FH 2200 здійснює високоточне внесення добрив одночасно з висівом насіння

20.08.2021 10:23
160421-122117-17489

Аплікатор для внесення добрив FH 2200 встановлюється на передню навіску трактора та здійснює високоточне внесення добрив одночасно з висівом насіння в окремому рядку. Про це  повідомляє  пресслужба компанії Väderstad, пише agronews.ua.


FH 2200 обладнано електричною дозувальною системою Fenix III, яка у поєднанні з потужним гідравлічним вентилятором, забезпечує рівномірний розподіл добрив та насіння з високою продуктивністю за високої робочої швидкості.

Однією з особливостей системи Fenix III є м’який ротор подачі, який герметично закриває дозувальну систему, у такий спосіб зменшуючи потребу в повітрі, що в свою чергу заощаджує пальне.

Похила конструкція переднього бункера забезпечує водієві хорошу видимість. Широкий отвір та вбудовані сходи полегшують заповнення.

VV18423


Аплікатор для внесення добрив може бути оснащений додатковими ваговими пакетами. Це надає додаткову вагу на передні колеса трактора, тим самим збільшуючи його тягу.

Завдяки всьому цьому FH 2200 забезпечує інтенсивність внесення добрив, що в повній мірі використовує продуктивність сівалки Tempo.


Детальніше про аплікатор для внесення добрив FH 2200 читайте за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: