НОВИНИ

Антимонопольний комітет реформують

24.02.2020 16:32
AMKU

В Україні планують провести реформу діяльності Антимонопольного комітету за допомогою міжнародних експертів. Про це Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки та сільського господарства, написав на своїй сторінці у Facebook.

«Недостатня конкуренція — причина застарілої економіки в Україні. Наприклад, якщо б в промисловості було більше конкуренції, то підприємства більше інвестували в розвиток та модернізацію, щоб не програти в конкурентній боротьбі. І, навпаки, ті галузі, де багато конкуренції — наприклад, агро — розвиваються і мають найменший обсяг зношення основних засобів, 35% в агро порівняно з 60% в середньому в країні. А це більше робочих місць і вищі зарплати», — вважає Милованов.

На думку міністра, стан економіки прямо впливає на діяльність Артимонопольного Комітету України.

«Конкуренційна реформа для України на часі. Тому, Мінекономіки разом із C.A.S.E.S та міжнародними партнерами займається підготовкою квітневого форуму, під час якого будемо акцентувати увагу не лише на напрямках реформи та законодавчих змінах, а й на практичних прикладах роботи ефективного регулятора пов’язаних із життям та добробутом кожного українця», — стверджує Тимофій Милованов.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: