НОВИНИ

Антикорупційний суд зняв браслет з ексміністра Миколи Сольського

29.06.2024 15:17
1719473620-1595-large

Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 18 серпня дію решти обов’язків, покладених на колишнього міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського. НАБУ і САП підозрюють його у співорганізації заволодіння землею в Сумській області. Таке рішення ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував міністра агрополітики Миколу Сольського до 24 червня. Альтернативою йому визначили 75,7 млн грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти. На підозрюваного поклали наступні обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись за межі Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні та іншими підозрюваними у цій справі; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Прокурор САП просив продовжити дію всіх обов’язків. Захист просив не продовжувати зобов’язання носити браслет, оскільки Сольський дотримується належної поведінки і ризики зменшуються. Суддя погодився зі стороною захисту.

«Клопотання задовольнити частково. Продовжити на строк дії ухвали строк дії обов’язків, покладених на підозрюваного (Сольського – ред.) у зв’язку із застосуванням щодо нього запобіжного заходу у виді застави. Строк дії ухвали – два місяці, до 18 серпня 2024 року включно, але в межах строку досудового розслідування», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо колишньому міністру аграрної політики Миколі Сольському детективи НАБУ та прокурори САП оголосили підозру у начебто організації схеми заволодіння землями НААН площею 2500 га.

Сам Сольський каже, що обставини семирічної давнини, про які йдеться у цій справі, стосуються періоду його адвокатської діяльності, коли він допоміг учасникам АТО отримати земельні ділянки. Його захисники стверджують, що жодного зиску від цього Сольський не отримав.


Перегляди: 48
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: