НОВИНИ

Аналітики прогнозують подальше стрімке падіння цін на пшеницю

03.04.2022 09:00
pshenytsia-1024x683-1-1-3

На ринку спрощується регулювання до автоперевезення зерна насипом та створюються зелені коридори для відправки залізницею в напрямок Польщі. Про це повідомляє SPIKE BROKERS у своєму каналі в Telegram, пише agronews.ua.

За словами аналітиків, що станом на 1 квітнясоняшникова олія торгувалась протягом тижня на рівнях від €1410 до €1370 на базисі DAP-кордон з поставкою квітень. Експерти вбачають досить значну пропозицію.

Повідомляється, що соняшник (47-48%) реалізовували на рівнях $795 за т на базисі DAP доставлено до елеватора в Румунії.

«Є обмежений попит на високоолеїновий соняшник з доставкою в Румунію з премією до $70 за т до звичайного соняшнику. Враховуючи обмеженість внутрішньої переробки, ринку соняшнику потрібно зняття експортного мита на соняшник на час війни», — коментують аналітики SPIKE BROKERS.

Зазначається, що не ГМО сою проторгували $725 та $720 за т на базисі DAP доставлено до заводу в Румунії.

Брокери додають, що кукурудза зупинилась на рівнях $245-255 за т на базисі DAP кордон Польщі. Пропозиція кукурудзи все ще суттєво перевищує попит по всіх експортних напрямках. Відтак, на базисі DAP-Константа (Румунія) зернова знизилась з €316 до €300 з поставкою квітень-травень.

Додається, що продовольча пшениця в суттєвому надлишку на локальному ринку, тому знизилась в ціні переробних підприємств протягом тижня з 8500 грн за т до 7600 грн за на базисі DAP млин. Експортний попит в напрямку кордону залишається обмеженим.

Читайте також: Українцям збільшили пенсії.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: