НОВИНИ

АМКУ перевірить запорізьку фірму, яка продавала згущене молоко з білоруськими етикетки

24.03.2019 16:12

Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи щодо запорізької фірми “Оліс ЛТД” і ПАТ “Куп’янський молочноконсервний комбінат” у справі про розміщення неправдивої інформації на етикетці, що розглядається як порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, пише 1news.zp. ua.

Як, виявилося в запорізьке відділення АМКУ звернулася жителька міста, яка розповіла, що купила в магазині банку згущеного молока торгової марки “Нациянальния Беларускія традициі”. Жінка свято вірила, що згущене молоко виготовили з натуральної сировини Біларусі.

Однак пізніше з’ясувалося, що продукт виготовляє ПрАТ “Куп’янський молочноконсервний комбінат” з Харківської області для фірми із запорізькою пропискою “Оліс ЛТД”, яке реалізує продукцію в торгових мережах через оптових покупців.

В результаті було визначено, що інформація на етикетці не відповідає дійсності і вводить покупців в оману.

В АМКУ заявили, що товарні знаки не повинні обманювати покупців, використовуватися для фальсифікованої реклами та нечесної конкуренції.

У прес-службі обласного відділення АМКУ відзначили, що поширення фірмою “Оліс” і “Куп’янського молочноконсервного комбінату” сумнівної інформації може їх поставити в більш вигідне становище порівняно з прямими конкурентами, які дотримуються вимог чинного законодавства.

Наразі триває збір доказів у даній справі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: