НОВИНИ

АМАКО Україна стає офіційним дилером Precision Planting в Україні

30.01.2019 13:50

АМАКО Україна нарощує оберти з інноваційного розвитку сільського господарства в Україні, пропонуючи аграріям світові передові рішення. Тому наприкінці січня ми стали офіційним дилером компанії Precision Planting в Україні.

Використання технології точного висіву Precision Planting позитивно впливає на ріст рослин і коренів, відповідно до зростання врожайності. За допомогою технічних рішень Precision Plantingспеціалісти АМАКО Україна допоможуть не тільки заощадити кошти, переобладнуючи уже існуючі в господарстві сівалки, але і збільшити врожаї з одночасною економією посівного матеріалу, мінімізувати кількість пропусків/двійників, уникнути переущільнення прикореневої зони рослини, відмінно витримати задану глибину посіву, збільшити швидкість посіву до 20 км/год без втрати якості.

Команда висококваліфікованих інженерів проводять переобладнання просапних сівалок на технологію точного висіву Precision Planting у Одеській та Херсонській області, а саме сівалок Massey Ferguson, Challenger, John Deere, Kinze, Case IH, Great Plaints, White, Monosem, Harvest. АМАКО Україна забезпечує повний цикл послуг щодо модернізації сільськогосподарської техніки, пропонуючи оригінальні запчастини та аналоги на вже переобладнанні сівалки по всій території України.

Відтепер, ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу можливості встановлення обладнання Precision Planting на Вашу сівалку і обґрунтуємо економічну ефективність його використання. Звертайтесь до представництв АМАКО Україна у вашому регіоні!


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: