АГРОВІДЕО

Компанія АМАКО презентувала сучасний сервісний центр з обслуговування автомобілів IVECO

01.06.2021 17:01
41628f25-6f87-4cb5-b20f-73d796aa84c5

Новий сервісний центр компанії АМАКО розташований в смт. Проліски, Бориспільського району, Київської області. Він побудований так би мовити з чистого аркуша – у відповідність до корпоративних стандартів IVECO, пише agronews.ua.

Загальна площа будівлі – 1530 кв.м., безпосередньо сервісної зони – 930 кв.м., а загальна територія, на якій знаходиться станція – 1,2 га.

Тут знаходиться найбільший склад запасних частин по автомобілям IVECO в Україні. Також в наявності великий асортимент альтернативних запчастин, які в основному пропонуються на автомобілі старше 8 – 10 років. Запчастини можуть поставлятися клієнтам в різні регіони країни поштою або кур’єрськими службами.

“Наразі компанія «АМАКО Україна» має найбільший склад запасних частин на базі сервісного центру, де налічується більше 2000 номенклатурних одиниць оригінальних запчастин. У разі відсутності якоїсь запчастини на нашому складі, протягом 2-4 годин ми забезпечуємо її доставку з головного офісу IVECO”, – розповів Іван Ващенко, керівник департаменту з реалізації комерційної техніки IVECO.

На другому поверсі будівлі розташований відділ продажу нової, а також уживаної техніки – у IVECO є окремий напрямок по реалізації вживаних транспортних засобів Ok Trucks. Є також спеціальний навчальний клас для проведення тренінгів.

Кваліфікація механіків АМАКО та представників IVECO, а також технічні можливості сервісної зони дають можливість проводити заняття локально, безпосередньо на території станції, в тому числі в онлайн-режимі.

Що ж стосується сервісної зони, то тут знаходяться п’ять сервісних ліній і два сервісних поста для тривалого ремонту (агрегатний ремонт). З усіх п’яти ліній три обладнані ямами, кожна з яких оснащена ямними домкратами. Одна з ліній має ліфт вантажопідйомністю 6,5 т, розрахований саме на обслуговування автомобілів IVECO Daily.

Якщо говорити про сегмент розвізних автомобілів повною масою від 3,6 т і вище, то компанія АМАКО реалізувала в минулому році в Україні близько 300 машин IVECO Daily. Це більше 10% всього вітчизняного ринку.

“Новий сервісний центр IVECO побудований з нуля. Компанія АМАКО є офіційним дилером IVECO з 2007 року і за цей час накопичила багатий досвід. Вона є гравцем вищої ліги в сегменті комерційних транспортних засобів з тим інструментом, який є на сьогоднішній день. І основний інструмент – це сервісна станція. Вантажні автомобілі, перш за все, вимагають якісного і швидкого сервісу. І якраз новий об’єкт і дає можливість нести цю місію, взявши на себе зобов’язання перед нашими клієнтами. Сьогоднішню філософію обслуговування техніки можна охарактеризувати таким виразом як вартість утримання транспортного засобу. Щоб її зменшити потрібно бути максимально ефективними”,- коментує він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: